תורמים היום ומשפיעים על המחר

בזכות הנתינה והשותפות, בוסתן תם, הנה עמותה הפועלת מזה תריסר שנים למען החברה והקיימות בישראל. מיום הקמתו לפני כתריסר שנים, הפך בוסתן תם להשראה עבור אלפי שגרירי קיימות שבקרו בו. הבוסתן מקיים הלכה למעשה את עקרון האחריות החברתית לטובת חברה טובה יותר.

הבוסתן מספר על בחירתה של משפחת פרקש להמשיך את דרכו של בנם, סרן תם פרקש ז”ל , טייס חיל האוויר שנהרג במלחמת לבנון השניה. תם היה מוכן לעשות הכל למען ביטחונם של כל אזרחי מדינת ישראל. הפעילות בבוסתן מסמלת את המשכיות החיים ואת תרומתו של תם וחיילים נוספים לקיומה של מדינת ישראל.

  • הבוסתן מעורר אצל המבקרים.ות השראה ללקיחת אחריות ותרומה לחברה.
  • צוות ההדרכה של הבוסתן מורכב ממתנדבים, מייצר מפגש משמעותי עם החברה הישראלית על כל גווניה.
  • יצירת גאווה ישראלית בעקבות חשיפה ליזמות בתחומי הקיימות והבריאות.
  • חיבור למורשת ישראלית וערכים דרך הסיפור האישי של תם.

מתחילת דרכנו מלווים ותומכים בחזוננו שותפים רבים. ממגוון תחומי התעשייה והרוח שתרמו מזמנם, כישרונם וכספם, לקידום המסרים והפעילות החינוכית לקיימות וסביבה. אנו מודים להם מקרב לב. התמיכה והשותפות שלהם מאפשרת את המשך קיומנו ואנו מקווים שתצטרפו גם אתם אלינו ליצירת חזון משותף

למה לתרום?

התרומה שלכם, תאפשר לנו להתפתח, להעמיק לצמוח ולהנגיש את הפעילות המשמעותית שלנו למגוון רחב של קהלים. על מנת להרחיב ולאפשר את המשך הפעילות, אנו יוצאים לפעולה אל היעד… בעזרתך.

מטרתו של מבצע התגייסות זה, להרחיב ולהנגיש את הפעילות המשמעותית שלנו לקהלי יעד מגוונים, מתוך הרצון להשפיע ולשנות את החברה והסביבה בה אנו חיים. משאבי העמותה מופנים לטובת פעילות חינוכית משמעותית עבור חיילים, תלמידים, אוכלוסיות מוחלשות ונוער בסיכון.

תורמים ותומכים בעשייה המשמעותית של בוסתן תם-מרכז אקולוגי חינוכי.
המעורר השראה להשפיע על איכות החיים במדינת ישראל
ולהבטיח את המשך קיומנו!

תרומות