בלב הכרמל הירוק בחווה חקלאית אורגנית -מקום שכולו חיבור לטבע ולאדם. חווית התנדבות מגבשת ומעצימה בבוסתן תם. מפגש, סיור וחיבור לערכים של בוסתן תם: לוקחים אחריות על חברה וקיימות.

התנדבות למען הסביבה והקהילה

התנדבות משמעותית וחוויתית ומאפשרת לאורחים.ות שלנו, לצאת עם תחושות מסוגלות, עשייה ומוטיבציה לפעול למען החברה בה אנו חיים. התנדבות עבודות גינון קלות בהתאם לעונות השנה וצרכים ספציפיים במועד ההגעה ובהתאם לבקשת האחראיים, בחלוקה לקבוצות עבודה. פעילות התנדבות מותאמת לתלמידים, בני נער, צוותי חינוך, צוותים ניהוליים, חברות עיסקיות, תנועות נער רשויות ומבקרים פרטיים. ניתן לשלב פעילות נוספת, כגון הכנת פיתות, סדנת בישול, ODT ויצירה. משך הפעילות הנו בין שעה וחצי לארבע שעות בבוסתן. התנדבות יחידים.ות הנה בימי ראשון ורביעי בין השעות 14:00-8:30
אחד הערכים המובילים שלנו כאן בבוסתן הוא ערך ההתנדבות. אנחנו מאמינים ביכולת שלנו לייצר מציאות טובה יותר סביבנו על-ידי נתינה של כל אדם מעצמו לטובת אחרים מתוך רצון טוב ללא הכרח בתמורה. הרוב המוחלט של העבודה בבוסתן והפיתוח שלו נעשים על-ידי מתנדבים, בין אם קבועים או קבוצות חד-פעמיות. אם אפשר להקים מקום יפה ומושקע כמו שלנו כמעט ורק בידיים מתנדבות, תחשבו מה היינו יכולים לעשות אם היינו מתייחסים כך לכל המרחבים שלנו – בבית, בקהילה, ביישוב, בעיר, במועצה ועוד.

אנחנו גם רואים בעשייה שלנו שליחות שנשמח להרחיב למעגלים נוספים, אז אם יש לכם מיזם שהייתם רוצים לפתח ואנחנו יכולים לעזור מהידע והניסיון שלנו – דברו איתנו.

ימי התנדבות מיוחדים למשפחות, קבוצות פרטיות, צה”ל, ארגונים, תלמידים, צוותי הוראה ועוד.